Ana Sayfa Haberler ACORD, çevrimiçi sigorta satın alma konusunda ön plana çıkıyor

ACORD, çevrimiçi sigorta satın alma konusunda ön plana çıkıyor

4
0
ACORD, çevrimiçi sigorta alışverişinde ön plana çıkıyor
ACORD, çevrimiçi sigorta alışverişinde ön plana çıkıyor

ACORD çevrimiçi sigorta satın alma işleminde spot ışığı parlattı

Sigorta endüstrisi için küresel standartları belirleyen kuruluş olan ACORD, İngiltere ve ABD pazarları için dijital tip deneyimi çalışmaları yürütmüştür… ve burada size sonuçların düşüklüğünü sunuyoruz.

Sigorta şirketleri, brokerler ve toplayıcıların web sitelerini taşıyan incelemeler, İngiltere’deki sigorta alıcılarının% 80’inin çevrimiçi incelemeler yaptığını ortaya çıkardı. ABD’de tüketicilerin% 65’i benzer şeyi yapıyor. Ilave olarak, İngiltere’de kapsama alanı arayanların% 45’i çevrimiçi olarak son alışverişlerini yaparken,% 20’si ABD’de bu rotayı izlemektedir.

Londra’da ACORD Genel Müdürü Chris Newman “İngiltere müşterileri dijital talebin ön saflarında yer alıyor” dedi. “bu nedenle, etkin ve çekici bir dijital tip deneyimi temin etmek fazla önemlidir.

“ ABD pazarının bir özelliği olmayan toplayıcı web siteleri, İngiltere’deki alıcı dijital deneyiminin ölçütünü belirledi. Önde gelen şirketlerin performansının artmasına rağmen, yıldan yıla İngiltere’deki bulgulara tarafından önderlik ediyorlar. ”

Newman, tüketicilerin çevrimiçi deneyimlerden beklentilerinin arttığına da dikkat çekti.

“Bu, rekabetin daha da zorlaştığı ve daha da zorlaştığı anlamına geliyor, böylece yazı duvarda: olağanüstü bir çevrimiçi tecrübe olması, sahip olması iyi bir yatırımdan ziyade sahip olması gereken ve sürekli yatırım gerektiriyor” dedi. .

“Sigorta için alışveriş yaparken, tüketici ve komisyoncu talepleri artık yalnızca endüstrimiz tarafından şekillenmiyor. Mevcut çevrimiçi ve tatbik tabanlı perakende ortamına aşinalıkları, yeterli bir dijital alışveriş deneyiminin neye gereklilik duyduğuna dair beklentiler yaratır. ”

MD’nin görüşüne tarafından, araştırmaları yalnızca fırsat değil, aynı zamanda sigorta şirketleri için de gerekliliğin altını çiziyor. dijital müşteri deneyimi sunumlarını geliştirmeye yatırım yapıyorlar.

ACORD, firmaların müşterileri etkin bir şekilde meşgul etmek için tekliflerinde odaklanması gereken temel faktörler olarak başvuru formu kolaylığı, ahenk ve etkileşim olduğunu belirtti.

Newman, “Günümüzün dijital dünyasında, müşteriler ve aracılar hizmet sağlayıcılara kendilerini tanımak ve ihtiyaçlarını anlamak için kullanılır” dedi. “Sigorta endüstrisi benzer öngörülebilir kapasiteyi sunmaya gereksinim duyuyor.

“ Piyasa liderleri davranışları tahminde bulunmak için verileri alıyor ve kullanıcıların aradığı etkileşimi temin etmek için dürüst soruları nasıl soracağını biliyorlar. Bu, genel başarı seviyelerini artırmak isteyen sigorta şirketleri için esas bir farklılaştırıcıdır. ”

BIBA ve Pool Re detaylı terörizm sigortası kılavuzu yayınladı

Niyet MGAA, anlayışı geliştirmede ve katılımın artmasında

MGAA, ilk derin dalışın üyelik profiline girdiğini ortaya koyuyor

Önemli noktalar, brokerlerin dağıtımdaki kilit rolünü içeriyor.

Dalış girişleri eski boks şampiyonu Frank Bruno, hatip olarak

Zihin sağlığı üzerindeki parlaklığı vurgulayan durum

Bir Cevap Yazın