Ana Sayfa Haberler Aracı kurumları kapsama alanında eğitmek için yeni yasal sempozyumlar

Aracı kurumları kapsama alanında eğitmek için yeni yasal sempozyumlar

6
0
Aracı kurumları kapsama alanında eğitmek için yeni yasal sempozyumlar
Aracı kurumları kapsama alanında eğitmek için yeni yasal sempozyumlar

Komisyoncuları kapsama konusunda eğitmek için yeni yasal sempozyumlar

Sigorta ve hukuk: iki fazla kompleks ve geniş kapsamlı konu. Birleştirildiğinde, her ikisinde de uzman elde etmek yaklaşık olarak imkansız görünüyor.

Dolayısıyla, brokerlar için, müşterileri için ortaya meydana çıkan hukuki sorunların bazılarına kafalarını bulmak kuvvet olabilir ve ne süre en iyi destek yönlendirilmesi gerekiyor.

Bu yüzden çoğu hukuk bürosu ve sigorta şirketi komisyoncular için eğitim programları yürütüyor. Yol her tarafında onlara tezgâhtar olun ve daha iyi bir anlayışın özendirme edilmesini sağlayın.

Fenchurch Yasası, eğitim konusunda büyük bir baskı yapan en yeni yöntemlerden biridir. Firma zaten Londra ve Birmingham almak üzere iki şehirde sempozyum düzenledi ve hemen Leeds, Manchester, Bristol ve Belfast’a gidiyor.

Yönetici ortağı David Pryce’ye kadar brokerlerin bilmesi gereken önemli bir konu “Yanıcı bir kaplamadır.

“ Yıl içinde sonra yapacağımız sempozyumlarda artan bir şekilde daha fazla ortaya çıkacak olan bir tema, yanıcı kaplamanın değiştirilmesiyle ilgili sigorta meseleleri ”dedi.

“Sigorta piyasasının ayrı taraflarındaki çoğu insan için kayda değer bir konu.

Bu yüzden, yanıcı giydirmeyle ilgili sigorta konularında bir oturum yapacağız. ”

hem de ele alınacak fazla sayıda diğer konu var.

“ Biz bir ekibiz bu sigorta kapsamındaki anlaşmazlıkları yalnızca ilgileniyor ”dedi. “Sempozyumları sunduğumuz dört ayrı alan, firmamızdaki öbür başvuru formu alanları.”

“Yani, inşaat riski, mesleki risk, mal riski ve sonradan mali ve ticari risk aldık. siber, D & O, garanti ve tazminat gibi dağıtılmış ticari sigorta unsurlarını kapsayan tehlike. ”

Sempozyumların amacı, müşterilerin karşılama sorunları olduğunda brokerlere pratik tavsiyeler sunmaktır. brokerlar hukuk bürosu şirketleri ile daha iyi bir anlayışa sahip olabilir ve çalışabilirler. Pryce, Fenchurch Yasasını ve brokerleri müşterilere destek etmekte ortaklar olarak görüyor, bu olayları düzenliyorlar.

“Sempozyumlarda yapmayı hedeflediğimiz şey, brokerlerin zaten olacağı alanları kapsamamak Sigortacı tarafındaki firmalardan eğitildi ”diye açıkladı.

“ Brokerlere verdiğimiz fark, poliçe sahibi ve broker perspektifine bir perspektif verdiğimizdir.

“Bizim Sigorta komisyoncusu ile omuz omuza omuz atılır bundan dolayı sigorta brokerini poliçenin en iyi arkadaşı olarak görürüz.

Müşterilerine yardım etmelerine tezgâhtar olacak şeyleri öğreniyor ”dedi. “Reel odak budur. Bu Sebeple bir işyeri olarak, poliçe sahiplerine yardımcı olmak için varız.

“Çalışmalarımızın az daha tamamı sigorta brokerlerini içeriyor. 2010 yılında başladığımızdan bu yanlamasına hedefimiz, sigorta acentelerinin kapsama uyuşmazlıkları olan müşterileri olduğunda sigorta şirketi için gitmek oldu. ”

BIBA yeni başkanı açıkladı

Yeni NED, Manchester konferansının bir parçası olarak da yaptı

BIBA’nın Steve White: “Bundan Böyle benzer yetenekleri seslenmek artık tatmin edici yok”

CEO, AI, dijital beceri kazandırma ve getirme hakkında konuşuyor yeni yetenekler

Ve Francis Perkins Ödülü … ‘ye gider…

Bu yılın ödülünü kimin aldığını bul

.

Bir Cevap Yazın