Ana Sayfa Haberler Aspen idareci sarsıntısını ortaya koyuyor

Aspen idareci sarsıntısını ortaya koyuyor

4
0
Aspen idareci sarsıntısını ortaya koyuyor
Aspen idareci sarsıntısını ortaya koyuyor

Londra’lı Lloyd’lar kültür araştırmasıyla davranışların bozulmasını istiyor

Sompo International, Avrupa birimi için yeni CEO seçti

2019’da Siber Rapor – Komisyoncuların soruları yanıtlandı

Aspen Insurance Holdings Limited, Başkan Glyn Jones ve grup genel müdürü Chris O’Kane’in çıkışı, anında yürürlüğe giren idareci önderlik ekibinde daha fazla değiştirme yaptığını açıkladı.

Bundan Böyle en ince ayrıntısına kadar Apollo Global’in iştirakleri kadar yönetilen bazı yatırım fonlarının iştiraklerine aitti. Management, LLC, sigorta grubu, yönetim shake up “Aspen, karlı artma ve bedel yaratma için yeni fırsatlar yetişmek için en iyi pozisyonda olacağını” söyledi.

Eski grup genel danışmanı Mike Cain, Asp’in CEO’su olarak kalırken, grup genel müdürlüğü görevini sürdürecek tr Bir geçiş dönemi için İngiltere. bu arada Aspen dışarıya fırsatların peşinden koşan COO David Schick’in yerine geçiyor.

giderken Grup başkanı risk sorumlusu Tim Aman, dışa reasürans / retro analiz, yapılanma ve üzerine yatırma konusunda liderlik sorumluluğunu üstlenecek. onun şu anki rolü. Gitgide genişleyen sigorta müdürü ve dağıtım müdürü, Londra’nın sigorta başkanı olan Jonny Atkinson’dır.

Aspen Re’nin genel müdürü ve Aspen Bermuda Limited’in genel müdürü Christian Dunleavy, hemen aynı zamanda ikinci idareci olarak da tayin yapıyor. Bireysel çıkarları ardından koşacak olan Kate Vacher’in başarısını yaptı.

Aspen, bununla beraber, sermaye yönetiminin grup başkanı olan Marcus Foley formunda yeni bir baş taktik sorumlusu olarak ödev aldı. aynı zamanda grup yürütme komitesine de atandı.

Grup yürütme komitesine katılmakla birlikte grup baş yatırım görevlisi Bryan Astwood, grup baş akademisi Paul Frydas ve şu anda grup genel danışmanı ve şirket sekreteri olan Silvia Martinez yer alıyor. .

Aspen Re’nin performans ve baş işletme görevlisi Zahir Petiwalla, COO grup yardımcısı oldu. bu vesileyle milletlerarası parasal kurumlar başkanı Sarah Stanford, Lloyd’un Syndicate 4711 aktif aktif şirketi olan ilave görevini üstleniyor.

“Operasyonel iyileştirme ve Aspen’in rekabet gücünü güçlendirmeye odaklanmaya devam ederken, Aspen’in rekabet gücünü güçlendirmemiz şart. stratejimizde tatbik yapma, brokerlere ve müşterilere hizmet verme ve işimizin uzun vadeli değerini artırma yönünde içten yetenek, ”dedi. Yönetim Kurulu Başkanı ve grup CEO’su Mark Cloutier.

bu arada, uluslararası eski başkanı Donald Harrell sigorta ve küresel denizcilik başkanı, şirket dışındaki fırsatları takip etmek için de derhal etkili bir şekilde çıkmakta.

“Yıllar boyunca Aspen’e verdikleri hizmet ve taahhütleri sebebiyle David, Kate ve Donald’a teşekkür etmek istiyorum” dedi. Cloutier. “İşimiz, çoğu katkıları sebebiyle iyi bir konumda bulunuyor ve gelecekteki çabalarında başarılar diliyoruz.”

Aspen’den sonra Aspen Risk Management Limited’in ikinci sırada yer alması bekleniyor. Insurance UK Limited, acentelik sözleşmesinin sona ermesine dair bildirimde bulundu. Buna ilave olarak, Aspen, Dublin Excess Casualty’nin Londra’ya getirdiği iş teklifinin Londra’ya taşınması sonucunda Dublin’deki ofisini kapatma sürecine başladığını söyledi.

Revealed: The dünyanın en kıymetli sigorta markası

Birinci derslik sigortacı marka değer% 93’lük bir artış fark etti

Bishopsgate, 2018’in sonlarında üstteki seviye yönetici grubuna katıldı

Eski RFIB patronu başlıca gruba katıldı

Aspen yönetici sarsıntısını ortaya koyuyor

İkinci el ve büro kapanışı da açıklandı

Bir Cevap Yazın