Ana Sayfa Haberler “BIBA üyelerine reel değerinde getireceğini düşünüyoruz”

“BIBA üyelerine reel değerinde getireceğini düşünüyoruz”

6
0
“BIBA üyelerine reel değerinde getireceğini düşünüyoruz”
“BIBA üyelerine reel değerinde getireceğini düşünüyoruz”

İngiliz Sigorta Brokerleri Birliği’nin (BIBA) ola ki de bir understatement olduğu için yoğun bir geç saat olduğunu söylemek. Ticari kuruluş, yarın Manchester’daki BIBA 2019’un ilerisinde, insurtech firması Insurercore ile bir bağ olduğunu açıkladı.

Sigorta şirketinin sigorta ağı platformu, BIBA yönetim kurulu başkanı Steve White’ın üyelerine bir hizmet verme vaadi gerçekleştirdiğini gösteriyor. arabulucu kurumlar ve insurtech sağlayıcıları arasındaki boşluğu kapatmayı hedefleyen ajans ajansı tipi ‘aracı.

Ilk Olarak bir araç olarak tasarlandı sigortacılara kaynak sağlayan brokerlar, Insurercore’un dijital rehberi BIBA tarafından işletilen sektörler arası Buluş Grubu’nun yardımıyla insurtech arama işlevselliğini içerecek şekilde genişletildi.

“Brokerler bize ne olduğunu bilmenin zorlama olduğunu söylediler. BIBA’nın kurumsal ilişkiler müdürü Andy Thornley ve insurtech konusunda lider olan Andy Thornley, onlara ve onlara nasıl erişebileceklerine muavin olacak bir nesil teknoloji çözümü sunuyordu. “Benzer şekilde, insurtech şirketleri, arabulucu kurumlarda kime yaklaşacaklarını, insurtech’in daha aşağı satırları için neler yapabileceği hakkında konuşmaları gerektiğini bilmediklerini söyledi.

“ Bu iki topluluğu birbirine bağlamak için bir çözüme olan ihtiyaç vardı. keskin bir tanesine ve brokerların bu platformu kapasite seslenmek için de kullanabilmeleri olağanüstü. BIBA üyelerine gerçek değer getireceğini düşünüyoruz. ”

Lloyd’s Lab’ın ilk kohortunun bir parçası olan Insurercore, teknolojisini BIBA 2019 Stand F88’deki broker ve servis sağlayıcılarına gösterecek.

Kurucusu ve genel müdürü Peter Clarke, Insurercore’u mevcut uygulamaları kesintiye uğratmadan sigorta piyasasını geleceğe dayanıklı ışık halkası getirmek için yapı edildiğini belirtti.

“Ağı, denemek isteyen diğer teknoloji şirketlerine açarak Sigortacılıkta verimliliği artmak için dijital kullanmak için eski ile yeni aralarında bir köprü görevi görüyoruz ”dedi. “Bu avantajı üyelerine sunmak ve BIBA konferansında onlara göstermeyi dört gözle ummak için BIBA ile ortak olduğumuz için çok mutluyuz.”

BIBA ve Pool Re ayrıntılı terör sigortası rehberini yayınladı

Anlayışın geliştirilmesini ve katılımın arttırılmasını amaçlayan vasıta

MGAA, ilk derin dalışın üyelik profiline ilişkin bulgularını ortaya koyuyor

Kayda Değer noktalar, brokerlerin dağıtımdaki kilit rolünü içeriyor

Dalışta eski boks şampiyonu Frank Bruno’yu hatip olarak seçti

Düşünce sağlığı üzerinde spot ışığı parlatma olayı

Bir Cevap Yazın