Ana Sayfa Haberler BIBA ve ITN ekibi sigorta brokerleri için “liderlik” yapıyor

BIBA ve ITN ekibi sigorta brokerleri için “liderlik” yapıyor

4
0
BIBA ve ITN ekibi sigorta brokerleri için “liderlik” yapıyor
BIBA ve ITN ekibi sigorta brokerleri için “liderlik” yapıyor

Cavere Intermediary, yükseltilmiş Ageas destekli teklifi sundu

Yeni direktörler, Ageas UK’de birden artı kurulda yer aldı

Ageas, ilk baş geliştirme görevlisini seçti

Sigortanın can sıkıcı olduğunu kim söyledi? Endüstride olanlar size drama, entrika ve romantizm doymuş olduğunu söyleyecekler… Hazır, ola ki de sonuncusu değil… ama şüphesiz kendi TV programına sahip edinmek için yeterli şeyler oluyor.

Derhal bir şeyler oluyor. BIBA, ITN Productions Industry News ile bir araya geldiği için çok yakın – bir sigorta hakikat gösterisi sunmak yok, komisyoncuların tüketicileri ve işletmeleri korumada oynadığı temel rolü araştıran bir haber ve güncel olaylar tarzı programı sunmak. >

Natasha Kaplinsky kadar sunulan, İngiltere’nin tartışmasız dünyanın en iyi sigorta endüstrilerinden biri olduğu gerçeğini inceleyecek, KOBİ’lerin az daha yarısı tatmin edici sigorta teminatı satın almamaktadır ve bu nedenle büyük kayıplarla karşı karşıya kalabilir. Ayrıca, program, insurtech ve inovasyonun sektör üzerindeki etkilerinin yanı sıra, çeşitlilik ve katılım konusunda kaydedilen ilerlemenin yanı sıra, belirtilmiş riskler koymanın süregelen zorluklarına da değinecek.

“Çok sigorta acentelerinin yaptığı işi cesaretlendirmek için ITN Productions ile baştan çalışmaktan mutluluk duyuyorum ”dedi. “Bu program sektörümüzün bambaşka doğasını vurgulamakta ve sigorta brokerlerinin çoğu önemli konuda nasıl yol gösterici olduğunun altını çizmektedir.”

“Önderlik” bir dizi yetkili görüşme, rapor, olgu incelemesi ve sponsoru birleştiriyor BIBA’nın kendisi, Pool Re, Vasek Sigorta, Weightmans ve Ageas gibi kuruluşların profilleri.

biba.org.uk adresinde görülebilir.

BIBA yeni başkanını gösterir

Yeni NED’in duyurusu Manchester konferansının bir parçası olarak da yapıldı

BIBA’nın Steve White: “Bundan Böyle aynı yetenekleri çağırmak tatmin edici değil”

CEO AI hakkında konuşuyor, dijital beceri kazandırma ve yeni yetenekler getirme

Ve Francis Perkins Ödülü……

Bir Cevap Yazın