Ana Sayfa Haberler BIBA ve Pool Re ayrıntılı bir terörizm sigortası kılavuzu hazırladı

BIBA ve Pool Re ayrıntılı bir terörizm sigortası kılavuzu hazırladı

5
0
BIBA ve Pool Re ayrıntılı bir terörizm sigortası kılavuzu hazırladı
BIBA ve Pool Re ayrıntılı bir terörizm sigortası kılavuzu hazırladı

BIBA ve Havuz Kapsamlı terör sigortası rehberini yeniden yayınla

Bugün yalnızca İngiliz Sigorta Komisyoncuları Birliği (BIBA) kadar düzenlenen yıllık konferans ve serginin başlangıcını değil, BIBA ve Pool’dan detaylı bir terörizm sigortası rehberinin başlatılmasını da görüyor Re.

Hükümet birimleri ve öteki endüstri uzmanlarıyla işbirliği içinde, ticaret kurumu ve İngiltere destekli karşılıklı, “aracılar için son derece pratik bir araç” olarak tanımlanan ve risk riskinin anlaşılmasını arttırmayı amaçlamıştır. Terörizm ve şoför sigortası yaptırma.

Gaye, brokerlerin müşterilere kapsamları hakkında bilinçli kararlar vermelerine muavin olmalarında yardımcı olmaktır. . Ayrı türde terörizm sigortası türlerini taşıyan kılavuz, Pool Re ve öteki sağlayıcılar hakkında bilgi sunmaktadır. Ayrıca, emniyet açığının değerlendirilmesi ve işletmelerin esnekliği nasıl artıracağı konusunda da tavsiyelerde bulunuyor.

“Artık yönetmelik, Re Re’nin sübvansiyonu genişletmesini ve siber terörizm dahil etmek için kapak seçeneklerini genişletmesini sağladı. , ”Dedi. BIBA Genel Müdürü Graeme Trudgill. “Terörizm risklerinin işletmelere ve bilhassa KOBİ’lere yönelik farkındalığı artırmamız gerekiyor.”

BIBA’nın açıklamasına kadar, İngiltere’deki beş milyon ufak işletmeden yalnızca 130.000’i Pool Re ile sigortalandı. Bu, terör tehdidinin sadece bombardımanları yok, aynı zamanda ‘yalnız kurt’ saldırılarını, araçların bir tabanca olarak kullanılmasını ve siber olayları kapsayacak şekilde geliştirilmesine rağmen. Terörizmin tehdidi şimdi mevcut. ve artan, ”dedi. Emniyet ve Ekonomik Kabahat Devlet Bakanı Ben Wallace MP. “Hükümetin terörle uğraş stratejisinin hedefi olan CONTEST, İngiltere’ye, vatandaşlarına ve çıkarlarına olan riskini azaltmak, bu nedenle çalışanlarımızın yaşamları konusunda güvenle güvenle gidebilmelerini sağlamak.

“ Bu yeni rehber Terörizm sigortası ile ilgili olarak İngiltere’deki işletmeler ve vatandaşları arasındaki esnekliği artırma karşılıklı hedeflerimizi daha da artıracak. İngiltere sigorta brokerlerinin işletmelerle olan yakın ilişkileri ile KOBİ’lerin potansiyel saldırılar aleyhinde mali direncini arttırmaya yardımcı olmak için iyi bir konumda olduklarını biliyoruz. ”

Terörizm sigorta rehberi BIBA üye brokerlerine gönderiliyor ve hem ticaret kurumunun web sitesinden de erişilebilir.

Pool Re genel müdürü Julian Enoizi, kendi adına, şunları söyledi: “Sigorta brokerlerinin ticari sigortalıların en uygun sigorta teminatını almalarını sağlamada oynadığı hayati rolleri kabul ediyoruz. onların işi. Bu rehber terörizm teminatı satın alamayacak kadar az sayıda işletme olduğu görüşünü vurgulamaktadır. ”

Bu yılın başlarında reasürör, İngiltere Ulusal Terörle Mücadele Polisi Genel Merkezi ile müşterek bir projeye 10 milyon £ yatırım yaptı ve Konut Ofisinin Iki Taraflı Güvenliği. Dayanıklılık Merkezi, kurumları terör riskine aleyhinde daha dayanıklı ışık halkası getirmek için tasarlanmış etkileşimli bir bilgi paylaşım platformunu finanse eden tutarla.

BIBA yeni başkanını açıkladı

Duyuru Yeni NED’in Manchester konferansının bir parçası olarak da yapıldığı

BIBA’nın Steve White: “Bundan Böyle aynı beceriyi aramak artık yeterli değil”

CEO, AI, dijital maharet kazanma ve yeni yetenekler getirme

Ve Francis Perkins Ödülü…… hh>

Bu yılın ödülünü kimin aldığını bul

Bir Cevap Yazın