Ana Sayfa Haberler BIBA yeni başkanını açıkladı

BIBA yeni başkanını açıkladı

4
0
BIBA yeni başkanını açıkladı
BIBA yeni başkanını açıkladı

BIBA yeni başkan gördü

Genişlemenin ortasında ve Sigorta brokerleri için yıllık ekstravaganza olan BIBA 2019’un masrafı, dernek bir dizi ilan yapma fırsatı buldu – ve onlar büyükler.

Bu sabahtan yeni tanıtılmasından başka bir şey yapma sandalye – eski Sigorta Bakanı ve mevcut idare heyeti üyesi Jonathan Evans.

Dışarı Giden başkan Lord Hunt Hunt tarafından sahnede yapıldı Ödev süresi Aralık ayında sona erecek olan bildirgede, Tüm Parti Parlamento Meclisi Sigorta Grubu’nun önceki başkanlığını Ocak 2020’den itibaren görüyor.

“Jonathan’ın yerini almayı kabul ettiği için mutluyuz. sandalye, ”dedi. “Idare kurulumuzda bir yıldan beri icracı olmayan bir yönetici olarak tahsis yaptı ve deneyimi, referansları ve öngörüleri kuşkusuz BIBA’nın yol göstermeye devam etmesine yardımcı olacak.

“ Rein’leri David’den aldı (Hunt) Kimi beklettiğim için üzgünüm. BIBA’nın son altı yıl baştan başa çok büyük metamorfoz zamanlarında fazla başarılı bir şekilde yönlendirilmesine tezgâhtar oldu. ”

Evans, rol almaktan“ hoşnut olduğunu ”belirtti ve BIBA’nın“ başarılı yörüngesine sürdürmek istediğini ”belirtti. Bugün diğer bir yeni randevuyu da içeren yörünge.

Gelenler, icracı olmayan direktörün asıl kurulda rol aldığı Caroline Barr. Mali Hizmetler Alıcı Panelinin bir üyesi olan saygıdeğer eski memur, engin bir deneyim sunuyor.

“Caroline, sektörümüzü veya sektörümüzü keserek geniş bir deneyime sahip ve bizim için yeni bir bakış açısı getirecek. masa, ”Beyaz ekledi. “BIBA’nın gelecekteki stratejisini şekillendirmek için onunla birlikte çalışmayı, politika yapma konusundaki rolünden, Hükümeti ve lobicilik yapmayı öğrenmeyi dört gözle bekliyorum.”

Politik baskı sigortasının kompleks dünyasına giriş

Bu kilit meseleler söz konusu olduğunda… müşteriler verilenleri kapsamayacak olmamalı

BIBA yeni başkanını açıkladı

Manchester konferansının bir parçası olarak yapılan yeni NED bildiri

BIBA’dan Steve White: “Bundan Böyle aynı beceriyi seslenmek bundan böyle yeterli değil”

CEO AI, dijital maharet kazandırma ve yeni yetenekler getirme hakkında konuşuyor

Bir Cevap Yazın