Ana Sayfa Haberler BIBA’nın Steve White’ı: “Bundan Böyle benzer eski becerileri seslenmek yeterli değil”

BIBA’nın Steve White’ı: “Bundan Böyle benzer eski becerileri seslenmek yeterli değil”

2
0
BIBA’nın Steve White’ı: “Bundan Böyle benzer eski becerileri seslenmek yeterli değil”
BIBA’nın Steve White’ı: “Bundan Böyle benzer eski becerileri seslenmek yeterli değil”

BIBA'dan Steve White:“ Artık aynı şeyi aramak yeterli değil eski beceriler ”

Yapay akıl (AI) kadar etkinleştirilen ve müşterilere daha yumuşak bir sigorta deneyimi sağlamaya odaklanan ve potansiyel müşterileri ve ihtiyaçları daha basit tanımlayabilen bir broker düş edin. İngiliz Sigorta Brokerleri Birliği (BIBA) genel müdürü Steve White için faydalar açık.

Manchester Central’da BIBA 2019’un ilk gününde delegelere hitap eden White, acilen “gitgide artarak çoğalan dijitalleşmiş” hayatımıza dikkat çekici etti. “Bir nesilde aradığımız eski becerileri çağırmak bundan böyle bundan böyle tatmin edici yok.”

Giden BIBA başkanı Lord Hunt of Wirral’a teşekkür ederek konuşmasını yapan CEO, değişime ve her zaman korkulması gereken bir şeyin olmamasına özellikle dikkat çekti. White’ın görüşüne kadar, “değişim liderliğe dışarı giden ve doğru şeyi yapanlar için bir fırsat sunar.”

AI, mesela, sektör için olumlu bir değişiklik olmaya devam edeceğine inandığı bir şeydir. Beyaz, yalnızca altta yatan ürünü değil hizmetleri de geliştirdi.

“Bu değişimin şampiyonu olmalıyız” dedi. “Birkaç politikacı AI’daki liderlerin dünyaya hükmedeceğini söyledi. Meslek dünyasında da aynı olacak. ”

BIBA patronu, sektördeki yeni bir hüner yelpazesine olan talebe karşın olarak, dijital hüner kazandırma ve yeni yetenekler getirme konusunda konuştu. Ticaret kurumunun Genç Komisyoncuları programının yanı sıra Google’ın beğenileriyle de işbirliği yaptığını vurguladı.

“Bu yılki konferansta, brokerlerden uygulamalara ve diğerlerine, brokerlere ve müşterilerine fayda sağlayan teknoloji değişikliklerini araştıracağız. aradaki puanlar, ”dedi White.

“ Zaten devam etmekte olan BIBA Hackathon, üyelerin bize işlerini etkilediğini söylediği sorunlara bakıyor ve katılan takımlar bütün reklam öğelerini kullanacak Reformcu çözümler üretmek için meyve suları. ”

Ancak CEO, tüm bu değişikliklerin ortasında bir takım şeylerin aynı kaldığını vurguladı.

Beyaz, konuşmasını şöyle tamamladı:“ Burada kendiniz için görüyorsunuz, etrafımızdaki her şey değişirken, fiilen hiçbir şey yoktur. Önceliklerimiz, çalışanlarımız ve hizmet ettikleri müşteriler olmaya devam ediyor.

“Değerlerimiz ve standartlarımız bizi farklı kılıyor. İşimiz, etrafımızdaki gürültü ne değin yüksek olursa olsun, bunu unutmadık. Ne yapıyorsan yapmaya devam et. Yol göstermeye devam edin. ”

BIBA yeni başkanı ortaya çıkardı

Manchester konferansının bir parçası olarak yapılan yeni NED’in duyurusu

BIBA’dan Steve White:“ Hayır aynı eski becerileri aramaya yetecek kadar daha uzun ”

CEO AI hakkında konuşuyor, dijital hüner kazanıyor ve yeni yetenekler getiriyor

Ve Francis Perkins Ödülü…

Bu yılın ödülünü kimin aldığını öğrenin

Bir Cevap Yazın