Ana Sayfa Haberler Birce Akalay, kalbine yerleşen virüs yüzünden ölümden döndü

Birce Akalay, kalbine yerleşen virüs yüzünden ölümden döndü

13
0
Birce Akalay, kalbine yerleşen virüs yüzünden ölümden döndü
Birce Akalay, kalbine yerleşen virüs yüzünden ölümden döndü

Güzel oyuncu Birce Akalay hayranlarını korkuttu. Bir süredir ortalarda görünmeyen Akalay’ın geçirdiği rahatsızlık yüzünden ölümden döndüğü öğrenildi.

VİRÜS YÜREK KASINA YERLEŞTİ

Akalay, Nisan ayında yakalandığı suçiçeği virüsünün yürek kasına yerleşmesi nedeniyle çare altına gücenmiş. Kalbindeki ahenksizlik sebebiyle yoğun bakıma kaldırılan genç oyuncu burada epeyce önemli bir çare geçirdi.

SEVENLERİNİ ÜZMEMEK İÇİN DURUMU GİZLEDİ

Sevenlerini üzmemek için durumunu gizleyen kabiliyetli ressam, tedaviyle enfeksiyondan kurtulmuş ve yürek kasının kendi kendini onarmasını bekliyor.

“GÜNDELİK MESLEK YAPARKEN BİLE YORULUYORUM”

Bir arkadaşına “gündelik işler yaparken bile yoruluyorum” diyen Birce Akalay, bir süre evinde dinlenecek.

HAYRANLARI ŞİFA DUALARI GÖNDERDİ

Güzel sanatçının geçirdiği rahatsızlık sevenlerini fazla üzdü. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışından da böylece fazla hayranı sanatçının geçirdiği rahatsızlığa olan üzüntülerini sosyal medyadan dile getirdi. Bilhassa Arap ülkelerindeki hayranları da sanatçıya şifa dualarını gönderdi.

“ARTIK GAYET İYİYİM”

Bu yoğun ilgiye Birce Akalay da ilgisiz kalamadı ve sosyal ağ hesabından, “Hepinizi görüyorum ve kalbimden teşekkür ediyorum. Benim de sizi çok sevdiğimi unutmayın. Artık gayet iyiyim. Geçti gitti..” diye yazdı.

Birce Akalay, kalbine yerleşen virüs yüzünden ölümden döndüBir Cevap Yazın