Ana Sayfa Haberler Seda Akgül, Canlı Yayında Demet Şener’e Demediğini Bırakmadı

Seda Akgül, Canlı Yayında Demet Şener’e Demediğini Bırakmadı

13
0
Seda Akgül, Canlı Yayında Demet Şener'e Demediğini Bırakmadı
Seda Akgül, Canlı Yayında Demet Şener'e Demediğini Bırakmadı

Seda Akgül, Kanal D’de ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. sayfa programına davetli oldu. Akgül, boşanma ve nafaka haberleriyle gündemde olan Demet Şener’e yüklendi.

“9 ÇOCUKLA MAĞARADA KALMADIN”

Akgül, boşandığı eşini nafakayı birkaç gün geç yatırdığı nedeni öne sürülerek icra takibi başlatan Demet Şener’e şu sözlerle yüklendi: “5 milyon TL ile 4 katlı havuzlu villada yaşıyorsun. 9 çocukla mağarada kalmadın. Adam 2-3 gün geciktirmiş. Ödemesi gelmez, gecikir. Demet’in bu yaptığı adamdan hınç olmak, göbek bağını koparmamak, etini kıvırmaktır.

“DEMET’İ KAÇ İŞİYLE ANDIK”

Demet’in sevgilisinin uygun olsam 1000 kere terk etmiştim onu. Demet Şener’i kaç kere işiyle andık. 2,5 senedir yok aldatılması değil boşanması. Güzel de yaşlanmadı. Çok fena yaşlandı. Bir estetik, bir zayıflık.

“DEMET, MICHAEL JACKSON’A BENZİYOR”

Çağla Şıkel gibi yok. Demet Şener Michael Jackson’a benziyor. Estetik yaptırmadıysa, akrabalar her hâlükarda. 40 yaşına fena girdi Demet. Mutlu etmiyorsan, meşgul etmeyeceksin. Bırak gitsin. Böyle kadınları göstererek evliliği bir kazanç kapısı gibi gösteriyoruz. Benim için bayan Arzu Yıldız’dır. Kadınların kafasında ‘zengin bir koca bulayım’ algısı var. Sevdiğin adamın parası vardır ne ala… Parası için adam sevilmez. Demet idare edebileceği bir erkek bulmuş. Anladığım kadarıyla Cenk Bey’in Demet’e zaafı var. Ben olsam dayanıklılık etmem. Şu Sebeple bir erkek olarak hafifliyor.Bir Cevap Yazın