Ana Sayfa Haberler Ve Francis Perkins Ödülü …

Ve Francis Perkins Ödülü …

4
0
Ve Francis Perkins Ödülü ...
Ve Francis Perkins Ödülü ...

Ve Francis Perkins Ödülü ...

BIBA’nın ilk başkanının adını bölge Francis Perkins Ödülü, komisyon toplantısında takvim bir şive niteliğinde. Şu Anda bu yılın kazananı belirli oldu – Ian Crowder biçiminde.

Ödülün arkasındaki zihin, brokerlik sektörünün nedenlerini takdim etmek için süre ve enerji veren derneğin üyelerini tanımak. Şimdi Crowder, “bağlılığı, nezaketi, işbirliği ve nezaketi” sebebiyle seçildi. “BIBA’nın coşkulu bir savunucusu” ve çok değerli bir şampiyon olarak tanımlandı.

“ Çoğu yönden, Ian sigorta brokerinin hakiki, otoriter ve vazgeçilmez sesi haline geldi ”dedi. “Özellikle hayran olduğum, sektörümüzü alıcı anlayışını arttırma misyonunda, budaklı, karmaşık veya belirsiz olan tüm sorulara kamuoyuyla karşısında koymaktan katiyen vazgeçmemesi. BIBA’daki meslektaşlarımın keza kampanyalarda hem de komitelerde onunla çalışmaktan ne dek keyif aldıklarını biliyorum, bu yüzden Francis Perkins 2019 2019 Ödülü’nü ona sunmaktan doğrusu çok memnun oldum. ”

Crowder, 15 yıl baştan başa AA Sigorta ile çalıştı. ve hükümet kampanyası konularında BIBA ile yakın çalıştı. Son zamanlarda emekli oldu.

BIBA yeni başkanını ortaya koyuyor

Manchester konferansının bir parçası olarak yapılan yeni NED’in duyurusu

BIBA’dan Steve White: “Artık yeterli yok benzer eski becerileri aramak için ”

CEO AI hakkında konuşuyor, dijital beceri kazanıyor ve yeni yetenekler getiriyor

Ve Francis Perkins Ödülü…… hh>

Bulun kim bu yılki ödülü aldı

Bir Cevap Yazın