Ana Sayfa Haberler Yalancı Yarim’in güzelinden bikinili paylaşım

Yalancı Yarim’in güzelinden bikinili paylaşım

80
0
Yalancı Yarim'in güzelinden bikinili paylaşım
Yalancı Yarim'in güzelinden bikinili paylaşım

1
İlk bölümü 2006 yılında yayınlanan Yalancı Yarim dizisiyle sarsılmaz bir ün yakalayan Merve Sevi, Instagram’da epey aktif.
2
Şimdilerde kendini tiyatroya adayan güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bikinili bir fotoğrafını paylaşarak altına, ”Zamanı geliyor sanki, dengeden şaşmayınız.” notunu düştü.
3
Düzgün fiziğiyle binlerce beğeni alan Sevi, 2017 yılında hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu ile oynadığı Yalancı Yarim dizisiyle, büyük bir ivme yakalamıştı.
4
Şimdilerde ekranlardan uzak bir hayat yaşayan yıldız, 24 Temmuz 1987 yılında Artvin’de dünyaya geldi.
5
Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Sevi, ilk kez Omuz Omuza dizisinde rol aldı. Ardından dönemin fenomen projesi olan Hayat Bilgisi’nde yer alan Merve Sevi, popülerliğinin üst seviyesine ise Yalancı Yarim dizisiyle ulaştı.
6
Aynı dizide yer alan rol arkadaşı Barış Akarsu’yu trafik kazasında kaybeden Sevi, o dönem büyük üzüntü yaşamıştı.
7
Daha sonra sırasıyla Dağlar Delisi, Hayat Güzeldir, Doktorlar, İhanet, İzmir Çetesi, Yalancı Bahar ve Canımın İçi dizilerinde rol alan Sevi son olarak Hayat Mucizelere Gebe projesinde bulundu.
8
Dizilerin yanı sıra sinema filmleri, tiyatrolar ve reklamlarda da yer alan Merve Sevi 2013 yılında ise “Merve Sevi Bunu Beğendi” isimli bir program sundu.
9
10
11

Bir Cevap Yazın