Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda


Merhaba Sevgili Arkadaşlar ismim Ramazan ARI. Uzun yıllar boyunca çok fazla kişiye ve şirkete web tasarım ve seo destekli çalışmalar yaptım. Bir çok projede yer aldım.

Her aldığım proje de kendi bilgilerime hep bir şeyler ekledim. Tabi günlük yaşamımdan hiç bir zaman taviz vermedim. Genellikle boş zamanlarımda yani işten artan zamanlarımda bu tür konularla ilgilendim. Para kazanmak gerek ve belirli bir gelirin her zaman olması taraftarıyım.

Uzun süredir bir blog açmayı düşünüyordum. Fakat imkanlar ve vakit ayırma konusunda hep tereddütlerim vardı. Çok şükür biraz olsun bildiklerimi paylaşmak ve insanlara yardımcı olmak konusunda hep iyi niyetliyimdir. Sonunda biraz vakit ayırıp burada sizlere yazmanın mutluluğu içerisindeyim.

Ben aslen Trabzon / Beşikdüzü’lüyüm ayrıca Düzce Doğumluyum ve 33 yaşındayım. Özel bir şirkette idari işler personeliyim. Gün içerisinde stres ve yoğunluk çok fazla yorsa da size paylaşım yapmaktan kaçınmayacağımı bilmenizi isterim.

Eğer ki bir şeyler yazmak isterseniz. Bana ulaşın ve size site içerisinde bir köşe ayırmaktan her zaman mutluluk duyacağım. Kendinize çok iyi bakın Allaha emanet olun.