Ana Sayfa Teknoloji 8K video çekebilen Nubia Inkar Magic 3 tanıtıldı!

8K video çekebilen Nubia Inkar Magic 3 tanıtıldı!

3
0
8K video çekebilen Nubia Inkar Magic 3 tanıtıldı!
8K video çekebilen Nubia Inkar Magic 3 tanıtıldı!

Bu sene amiral gemilerinin vazgeçilmezi olan Snapdragon 855 işlemciden güç alan telefon, 12 GB RAM ile geliyor. Cihazın 6.65 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı daha önce belirttiğimiz gibi 90 Hz onarım hızı sunuyor.

Ekranın dokunmatik onarım hızı ise 240 Hz seviyesinde. Ekranda herhangi bir çentik yer almazken, daha aşağı ve üst kısımdaki çerçeveler rahatsız edici seviyede değil.

Günümüzde çift arka kamera standartlaşma yolunda bu vesileyle, Nubia’nın bu oyuncu telefonu tek arka kameraya sahip. 48 Megapiksel çözünürlüğündeki f/1.7 diyaframa sahip olan SONY IMX586 kamera sensörünün yer aldığı telefon, 1920 fps ağır çekimler ve 8K çözünürlükte video kaydı ile bir prensip imza atıyor.

Önde ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.0 diyaframa sahip olan bir kamera yer alıyor. İkinci nesil ICE akışkan soğutmanın kullanıldığı telefonda hakiki bir fan yer alıyor. Bu sayede uzun süreli kullanımda bile telefonun ısınması önleniyor.

5000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenen ve 27W hızlı sıkıntı desteği sunan telefonun başlangıç fiyatı 430 dolar olarak açıklandı. Nubia Red Magic 3, Mayıs ayından itibaren kullanıcılarla buluşacak.

Bir Cevap Yazın