Ana Sayfa Eklentiler Beton İçin Kolay Giriş Yöntemi 5

Beton İçin Kolay Giriş Yöntemi 5

4
1
Beton İçin Kolay Giriş Yöntemi 5
Beton İçin Kolay Giriş Yöntemi 5

Concrete 5 Simple Login Modal

Bu eklenti, varsayılan concrete5 login sayfasını kullanmak zorunda kalmadan zahmetsizce web sitenize giriş yapmanızı karşılamak için tasarlanmıştır. Sadece paketi takın ve gerisi sizin için halledilir!

Genel Görüş

SLM, sitenize blok olarak bir antre kutusu eklemenizi sağlar. İsteğe tabi olarak, kullanıcıların parola korumalı sayfalarınıza veya idareci panelinize hızlı erişim için basit bir açılır pencere yöntemi ile giriş yapmalarını sağlayan mod modunu seçebilirsiniz.

Özellikler

 

    • Daimi Mod – Bu dış görünüş modu, açılır pencere modeli oluşturur ve kolay CMS erişimi için giriş bloğunu görüntüler.
    • Standart Mod – Bu görünüm modu, daha genel bir antre deneyimi seçim eden kullanıcılar için giriş sayfasını doğrudan sayfada görüntüler.
    • Açıklanmış Bağlantıyı Göster – Bu isteğe ast nitelik, yeni kullanıcılar için kayıt bağlantısını göstermenize olanak sağlar.
    • Kullanıcıyı bu sayfaya döndür – Giriş yaparken kullanıcının yönlendirileceği ayarları yapar. Hiçbir şey ayarlanmadıysa, sadece kullanıcıyı esas sayfaya gönderir.
    • Giriş bilgilerini gizle & amp; Kullanıcı oturum açtığında parola alanları – Bu, kullanıcı oturum açtıktan daha sonra bloğun nasıl görüneceğini yoklama etmenize olasılık sağlar.

 

İndir

1 Yorum

Bir Cevap Yazın