Ana Sayfa Otomobil Bugatti La Voiture Noir

Bugatti La Voiture Noir

6
0
Bugatti La Voiture Noir
Bugatti La Voiture Noir

Citroën markasının distribütörlüğünü yürütmekte olan Baylas Otomotiv A.Ş.’nin Citroën operasyonları 4 Mart 2019 tarihi itibariyle sona erecek.

Benzer tarihten itibaren Citroën markasının satış, pazarlama ve satmak sonrası hizmetleri Groupe PSA Türkiye tarafından yürütülecek. Baylas Otomotiv ve Groupe PSA Türkiye, bu geçiş sürecinde Citroën satış ve satış sonrası operasyonlarının herhangi bir kesinti ve terslik olmaksızın Groupe PSA Türkiye tarafından yürütülmesi için iş birliği ile çalışmalarına devam edecek. Baylas Otomotiv konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “1995 yılından bu yanlamasına Citroën markasının Türkiye’de başarıyla temsilcilik edilmesine katkısı olan bütün meslek ortaklarımıza teşekkür ederiz.”

Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille ise şu açıklamayı yaptı; “25 yıla yakın bir süredir Citroën markasını Türkiye’de layıkıyla temsilci Baylas Otomotiv’e ve markaya tutkuyla ast olan tüm müşterilerine teşekkür ederiz”. Bugünkü duyurunun Groupe PSA’nın Türkiye’ye duyduğu güvenin bir göstergesi olduğunu vurgulayan Cornuaille; “Amacımız, Türkiye otomotiv pazarındaki birincil üç oyuncu arasındaki konumumuzu korumak ve daha yukarılara taşımaktır.” dedi. Citroën operasyonlarını mevcut Citroën bayileri ile devam ettirme niyetinde olduklarını bildiren Cornuaille; amaçlarının, satmak ve satmak sonrası operasyonlarda hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda birinci sıraya yerleşmek olduğunu söyledi. Mevcut Citroën operasyonlarının kesintisiz devam edeceğinin altını çizen Cornuaille; müşterilerin de satmak ve satmak sonrası hizmetlerinde hiçbir sıkıntı yaşamayacaklarını sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yazın