Ana Sayfa Internet Dns Ayarı – Yasaklı Sitelere Giriş Kesin Çözüm | 2019

Dns Ayarı – Yasaklı Sitelere Giriş Kesin Çözüm | 2019

2813
0
xhamster dns ayari
xhamster dns ayari

Dns Ayarı – Yasaklı Sitelere Giriş Kesin Çözüm | 2019 yılına girdiğimizden beri bir çok engelli siteye ulaşım sağlamakta zorluk çekiyoruz. Özellikle büyük video siteleri bazı kullanıcılar için çok önemli.

Bunlardan bazıları xhamster veya adult içeriklere sahip diğer sitelere erişimde zorluk yaşamak, bize bazen farklı yolları denememizi ve saatlerimizi sadece bu sitelere girebilmek için harcamamızı gerektiriyor.

Bütün bu yaşadıklarınızı bir kenara bırakın ve bu makalemi dikkatlice okuyunuz. Yorum kısmına da teşekkürünüzü eksik etmeyiniz.

DNS’ler kolay şekilde engellenmeye başladı. Ancak burada yer alan yasaklı sitelere giriş programlarını kullanarak, erişim sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Sadece bir tek dns ayarı ile bütün bu sitelere giriş yapabileceğiz. Kısa sürede zaman kaybetmeden engelli site‘lerden video izleyebileceksiniz.

xhamster-sitesine-giris-dns-ayari-2019
xhamster-sitesine-giris-dns-ayari-2019

Yukarıdaki resimde yazılı olan dns ayarlarını bilgisayarınıza yada telefonunuza girerek yasak olan bu sitelere ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınıza Dns Ayarı girmeyi bilmiyor iseniz DNS Ayarı Değiştirme makalemizi okuyunuz. Telefonunuza Dns Ayarı girmeyi bilmiyor iseniz Android Dns Ayarı makalemize göz atınız. MAC için Dns Ayarı‘da bu makalemizde yer almaktadır.

En Güncel Dns Ayarları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip ediniz. Sık kullanılanlara ekleyerek hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

yasaklı sitelere giriş chrome 2018 en iyi yasaklı sitelere giriş programı 2018 amerikan sitelerine giriş bilgisayardan yasaklı sitelere giriş programı kapatılan sitelere giriş vtunnel giriş çevrimiçi bilgisayardan yasaklı sitelere giriş programı 2018 yasaklı sitelere giriş programı 2018 mac dns ayarı ile ilgili aramalar dns ayarları windows 10 windows 7 dns ayarları dns ayarları telefon en iyi dns ttnet dns 2018 windows 10 dns değiştirme 2018 google dns 2018 youtube dns ayarları

Bir Cevap Yazın