Ana Sayfa Android Uygulamalar Pubg Emülatör Hile Nasıl İndirilir ve Çalışır?

Pubg Emülatör Hile Nasıl İndirilir ve Çalışır?

Pubg Mobile Emülatör Yeni Hile

53
0
Pubg Emülatör Hile Nasıl İndirilir ve Çalışır?
Pubg Emülatör Hile Nasıl İndirilir ve Çalışır?

Merhaba Arkadaşlar; Pubg Emülatör Hile Nasıl İndirilir ve Çalışır? Sorusu ile genç arkadaşlarımız arayış içerisinde.. Online oynanan oyunlarda hile yaparak bir yerlere gelmek çabuk bir zamanda oyundan sıkılarak uzaklaşmanızı sağlayacak. Ayrıca karşınızdaki rakibiniz de sizin avantajlı oluşunuzdan rahatsız olacak ve onu da bu zevkten mahrum etmiş olacaksınız.

Yaklaşık iki (2) aylık bir süreçte iyice cıvığı çıkan Pubg Mobile oyununun, son güncelleme ile gelen özelliklerde 3. taraf uygulamalarını tarayarak bir güvenlik duvarı ihlali olup olmadığını kontrol eden yeni bir özellik eklendi.

Yeni Gelen Özellikler Neler? Sürüm : 0.13.0

PUBG MOBILE 0.13.0 SÜRÜM YENİLİKLERİ

Yeni Mod: Takımlı Ölüm Maçı

Takımlı Ölüm Maçı
Takımlı Ölüm Maçı
TDM : Takımlı Ölüm Maçı

Yenilikler:

– Evo Alanına Takımlı Ölüm Maçı eklendi.
– Hile tespiti geliştirildi.
– MVP vitrini eklendi.
– Oyuncular artık karda iz bırakıyor.
– Godzilla teması eklendi.
– Yeni popülerlik hediyesi, sıralama ödülleri ve unvanları eklendi.

Diğer İyileştirmeler:
– Eğlence modu erişimleri (UTC): Pzt/Çar: Keskin Nişancı Eğitimi & Savaş; Sal/Per: Dar Alan & Hızlı Maç; Cum-Paz: Tüm modlar.
– Koruyucu ögeler artık %25 daha dayanıklı. Koruma etkileri değiştirilmedi.

PUBG MOBILE 0.13.0 HİLE MODU NASIL ÇALIŞIR?

Hemen Hemen herkezi bildiği ve kullandığı Dego GH hilesinden bahsedicez. Google Arama motoruna Dego GH yazınca zaten sitenin kendi internet sitesine direk ulaşabilirsiniz.

Uygulama yazarının bilinen adı Mohamed A. El-Sherif. Kendisi Mısır asıllı ve C# konusunda uzman olan birisi. Ayrıca Pubg Mobile hilesi ise iyi derecede Assembly programla dili beceresi gerektirir. Yani anlıyacağınız arkadaşımız konusunda çok iyi bir profesyonel. Güvenilir olup olmadığı sizin insiyatifinize kalmıştır.

Çünkü bu tür yazılımlar içlerinde açıklar ile gelmektedir. Sisteminizde açık kapı bırakarak bilgisayarınıza sızmayı veyahut zombi bilgisayar durumuna getirmeyi amaçlamaktadır. Böylelikle hack saldırılarında sizin bilgisayarınızın da kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

Hack Dosyalarını Nasıl İndirebiliriz?

Programı indirmek için; ilgili siteye girerek Download files Butonuna basınız.

pubg hack dosyasi indirme nasil yapilir dego gh
pubg hack dosyasi indirme nasil yapilir dego gh

Ardından sizi bir upload sitesi klasörüne yönlendirecektir. Burada olan klasörlerden Full versiyon klasörüne tıklayınız. Ardından Bilgisayar sistemiziniz ’32bit’ veya ’64bit’ hangisi ise ona göre indiriniz. Eğer emin değil iseniz şu adımları izleyerek Windows işletim sisteminizin kurulum kodlama mimarisini öğrenebilirsiniz.

Masa üstünde Bulunan Bilgisayarım Menüsüne farenizin sağ tuşu ile tıklayınız. Ardından özelliklere Basınız.

bilgisayarim-ozellikler
bilgisayarim-ozellikler

Ardından İndirdiğiniz .rar uzantılı dosyayı açınız. Açarken size şifre soracak 123 girerek bu kısmıda geçebilirsiniz. Launcher.exe dosyasını çalıştırdığınız anda otomatik olarak kurulumu gerçekleştirecektir.

Uygulama çalışmaya başlaması için Pubg Mobile Emülatör Programınızın çalışışır halde olması gerekmekte. Aksi taktirde sürekli hata alırsınız.

Bir Cevap Yazın