Ana Sayfa Oyunlar Pubg Lite indir

Pubg Lite indir

539
0
Pubg Lite indir
Pubg Lite indir

Pubg Lite indir Pc de oyna. Pubg’nin orjinal versiyonunu artık bilgisayardan oynamak mümkün. Resimli anlatım ile Pubg Lite kurulumu nasıl yapılır sizlere göstericem.

PUBG Lite nasıl indirilir?

PUBG Lite Beta sürüm olarak ilk kez Tayland bölgesinde olan oyuncular için kullanıma açıldı. Bu sebebten dolayı, Türkiye’den Pubg Lite Oynamak için yapmanızı gerektiren bir kaç adım var. Bunların hepsini beraber aşama aşama yapıcaz. Öncelikler sistem gereksinimlerini kontrol edin.

PUBG Lite ile en düşük sistemli Pc’lerde PUBG oynayabileceksiniz. PUBG oyuncularına bir haber iletildi. Bilgisayar sistem gereksinimleriniz PUBG için uygun değil ise yada PUBG’nin satıldığı ücreti size fazla geliyor ise yazımı dikkalice takip edin.

PUBG Lite nedir?

PUBG Lite, PUBG Mobile oyununa göre daha iyi grafiklere sahip ve düşük sistemlerde oynayabileceğiniz versiyon. Bu versiyon ücretsiz olarak indirilebiliyor. Şuan test versiyonu olsada orjinal pubg heyecanı veriyor. PUBG lite versiyonunda test sürüm olduğu için Erangel ve Miramar haritası şimdilik olacak.

Pubg Lite indir Kurulum

Öncelik ile Saat ve tarih ayarını UTC +07:00 Bangkok, Hanoi olarak seçmelisiniz. Bölgeyi ise Tayland olarak kaydet demeniz gerekli. Daha sonraki adım da Tayland bölgesinde var olan bir VPN hizmeti kullanmanız gerekli.

pubg lite tarih saat ayari
pubg lite tarih saat ayari

Tarih ve saati değitirdikten sonra sıra geldi Proxy yada vpn programı indirmeye. Bullvpn programını buradan indiriniz. Tayland lokasyonu bulunan bir VPN programı kullanın. VPN programı olarak VPN Gate de işimize yarar. VPNGATE Programı kurulumunu yaptık. Sonra paylaştığım resimdeki ayarları yapınız. “VPN Gate Public VPN Relay Servers” butonuna tıklayınız.

pubg lite vpn proxy sunucusu
pubg lite vpn proxy sunucusu

2. Resim de ekranda farklı ülke proxy VPN bağlantılarını göreceksiniz. Bu önünüzdeki listeden Thailand (Tayland) konumunu işaret eden bir ağ seçiniz ve “VPN server adresine Bağlan” butonuna tıklayınız ( Sağ Alt Köşede). Ekranımıza gelen kutucukda “Kabul (Agree)” ve “OK (Tamam)” butonlarınada tıkladıktan sonra Thailand üzerinden Proxy VPN bağlantımız başlamış olacak. Proxy VPN aktif olduktan sonra PUBG Lite indir dedik ve giriş yaparak programı başlatıyoruz.

pubg lite vpn proxy sunucusu
pubg lite vpn proxy sunucusu

Eğer hesabınız yoksa bu bağlantıdan bir hesap oluşturun Kayıt Ol. PUBG Lite indir sonra giriş yaptık ekrana gelen kırmızı butona basarak oyunun kurulum dosyalarını otomatik indiriyoruz. Dosyalar bilgisayara yüklendikten sonra bir daha kırmızı butona tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Pubg lite Oyununa girdikten sonra Pubg oyun dilini istediğiniz bir dil ile değiştirebilirsiniz.

Pubg Lite Türkiye için biraz daha zaman gerekli. Tayland sürümü henüz test aşamasında. Türkiye sürümü yayınlandığı zaman yine bu konu içerisinde paylaşmış olacaz. Şimdi sizleri Tayland sürümünde maça davet ediyorum 🙂

pubg lite bilgisayar kurulumu
pubg lite bilgisayar kurulumu

Pubg Lite indir Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi Window 7,8,10, 64bit
  • CPU Core i3 2.4GHz
  • RAM 4GB
  • Ekran Kartı Intel HD Graphics 4000
  • HDD 4GB

Önerilen sistem gereksinimleri

  • işletim Sistemi Windows 7,8,10, 
  • CPU Core i5 2.8GHz
  • RAM 8GB
  • Ekran Kartı NVIDIA Geforce GTX 660 yada AMD Radeon HD 7870
  • HDD 4GB
pubg lite indir, pubg lite pc, pubg lite google play, pubg mobile lite indir, pubg lite play store, pubg mobile lite son sürüm, pubg mobil lite indir, pubg mobile lite pc

Bir Cevap Yazın