Ana Sayfa Teknoloji PlayStation filmleri geliyor

PlayStation filmleri geliyor

2
0
PlayStation filmleri geliyor
PlayStation filmleri geliyor

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Productions adında yeni bir üretim stüdyosunun duyurusunu yaptı ve bu stüdyo firmanın başarılı video oyun markalarını TV dizileri ve filmler için uyma üzerine odaklanacak. Yeni üretim stüdyosu PlayStation’ın eski Pazarlama VP’si Asad Qizilbash göre yönetilecek ve PlayStation patronu Shawn Layden tarafından kontrol edilecek.

AMD’den ZombieLoad açıklaması

Layden’in söylediğine göre bazı isimler şimdiden üretim aşamasında olsa da, yeni stüdyonun, Marvel Studios gibi bir takım stüdyolardan beklenebilecek açıklanmış bir yayım ritmini peşine düşüp takip etmeyeceği söyleniyor.

Qizilbash, The Hollywood Reporter ile yaptığı özel bir röportajda ekibin, aralarında Lorenzo di Bonaventura ve Kevin Feige’in de bulunduğu bazı Hollywood üreticileri ile görüşerek imal sürecinin işleyişi ve beklenebilecekler konusunda veri aldığını söyledi.

bununla birlikte Layden’in söylediğine tarafından PlayStation Productions, oyunların hikayelerinin bire bir baştan anlatımlarını yapmak istemiyor. Bunun yerine markayı anlayan biri tarafından oyunun görüşü tekrar yazılacak ve film, izleyen takipçiler için uyarlanacak.

Her ne değin video oyunlarının film uyarlamalarına adanmış bir stüdyoya şüphe ile yaklaşmak mantıklı olsa da – sonuçta bu uyarlamalar genellikle başarısız oluyorlar – en azından Sony’nin oyunculara hikayeyi peşine düşüp takip etmek için yeni bir araç sunma fikri temiz kalpli gözüküyor. Dahası Sony, PlayStation Productions’ın üreteceği filmlerde kaliteye odaklı olacağı muhakkak. Film stüdyosu iki yıldır çalışmalarını sürdürmekte ve Layden’in açıklaması da yılın ardına kadar bir film yetiştirmek için telaş etmediklerini gösteriyor.

Önceki HaberMonster Notebook’tan Çocuklara Özel Teknolojiler Sonraki HaberPixel 3a ve 3a XL, Tesadüfen Kapanıyor

Bir Cevap Yazın