Ana Sayfa Eklentiler Prestashop için açılan kutu bildirimi

Prestashop için açılan kutu bildirimi

7
0
Prestashop için açılan kutu bildirimi
Prestashop için açılan kutu bildirimi

PrestaShop Pop-up kutusu bildirim - 1 PrestaShop Pop-up kutusu bildirimi - 2

Satışlarınızı arttırmanız için kutuyu aç! Ziyaretçileri ziyaretlerinin başında fazla kayda değer bir haber hakkında uyarın.

News Popup

Marketing Popup modülü, ziyaretçileri herhangi bir ticari işlemle temas halinde tutmanıza müsade verir. Promosyonlardan, satışlardan, süratli satışlardan veya ileri sürdüğünüz öteki etkinliklerden yararlanacaklardır.

Başlık ve metin Haber Popup. Ziyaretçinin pop-up’ı hiçbir zaman görmeyeceği vakit. Her sayfada pop-up göster. Animasyon Hızı. Beden açılır penceresi (metin, temas, img, video). Arka plan seçeneği, CSS arkadaki plan (kısa yol) özellik değerlerini kabul eder. Renk kenarlık penceresi. Seçenek Vimeo videosu. HTML5 işaretlemesi: toplu temizlendi ve anlamsal güçle beslendi. CSS3 bolluğu: giderek gelişen stiller modern tarayıcıları ödüllendirdi Yalın kalırken. % 100 en ince ayrıntısına kadar aklıselim. Prestashop 1.5 / 1.6 / 1.7 ile ahenkli Ahenklilik (IE8 +, Firefox, Opera, Safari, Chrome) . Mobil ahenkli. Başvuru Kılavuzu Belgeleri. . İ> 24/7 Teknik Destek PrestaShop Popup kutu bildirimi - 4

Modülün canlı demosu

Destek

Bu eklenti desteklenir. Tek yapmanız gereken, Webtet e-posta ya da Webtet profil sayfası yoluyla geliştiriciyle haberleşmek.

Değişim

05/02/2018 – v. 1.0.3

– Eklenen ahenklilik PrestaShop 1.7 sürümü.

– Yeni Dokümantasyon eklendi.

İndir

Bir Cevap Yazın